buyuk-cekmece-pimapen
Büyükçekmece Pimapen
6 Aralık 2020
pimapen-beylikduzu
Beylikdüzü Pimapen
6 Aralık 2020
avcilar-pimapen

Eski ahşap doğramaların yerine kullanılan, dayanıklı ve uzun ömürlü olarak pvc malzemelerden üretilen doğramalara pimapen denir. Aslında pimapen ilk çıkan patentli pvc doğrama markasıdır. Fakat bu durum insanlar tarafından da çok benimsendiği için, tüm pvc doğrama çeşitlerine pimapen olarak ithaf etmektedirler. İlk çıkan pvc doğrama olmasının insanlarda güven oluşturduğu için bu durum pimapenin kalitesine arttıran en önemli bir etken olmuştur. Avcılar Em-Sa Pimapen, pimapenin en son çıkan serileri kullanılarak hizmet veren pimapen bayiidir.

 Pimapen Pvc Sistemleri Neden Önemlidir?

 Pvc doğramalarında kullanılan malzemelerin dayanıklı, sağlıklı ve uzun yıllar kullanılır olması çok önemlidir. Eski yıllarda kullanılan ahşap doğramalar birçok sorunları doğurduğu için pvc doğrama sistemine geçilmesine neden olmuştur. Pvc doğrama sisteminin yapısına göre kullanılan cam kalınlığı da artarak, ısı ve ses yalıtımı açısından önemli yenilikler sağlamıştır. Pvc doğramalarında kullanılan malzemelerin önemi kadar işçilik de çok önemlidir. Kaliteli bir malzeme ile yapılan kötü bir işçilik, birçok maduriyeti peşi sıra getirirebilir. Avcılar pimapen yetkili bayii olarak, müşterilerimize üretimden montaja kadar her alanda güven teşkil eden bir firma olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

 Avcılar Pimapen Servisi olarak Nasıl Çalışıyoruz?

 Avcılar’da hizmet vermekte olan Emsa pimapen yetkli servisi olarak, pvc ve alüminyum doğrama, üretim, montaj ve işçilik alanlarında her türlü hizmeti vermekteyiz. Pvc doğrama montajı yanı sıra, pencere tamiri, pvc kapı,sineklik, alüminyum korkuluk gibi pek çok alanda müşterilerimizin ihtiyaçlarına hitap etmekteyiz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda sineklik üretimi ve montajı da yapmaktayız. Sürgülü, pileli, menteşeli, stor, akordiyon sineklik isteğine göre üretim ve montaj hizmeti yerine getirilir. Bünyemizde çalışan ustalar uzun yıllar plastik doğrama sektöründe çalışmış tecrübeli elemanlardır.

 Avcılar Pimapen Hizmetlerimizden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

 Eviniz, işyeriniz veya herhangi bir projeniz varsa, avcılar Emsa pimapen servisini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Firmamız uzun yıllar  pimapen pvc sistemleri alanında hizmet vermiş güvenilir bir firmadır. Tekliften, montaja kadar her alanda müşterilerimize samimi olarak yaklaşır ve bilgi sahibi olmalarını sağlarız. Hizmetlerimizde önem vermiş olduğumuz en önemli husus, taahhüt verilen gün ve saatte müşterimize ulaşmaktır.

 Genellikle, pvc sektöründe güven ve söz çok önemlidir. Çünkü verilen günde montaj yapılmazsa, çok büyük mağduriyetlere sebep olabilir. Montaj sırasında yapılan işçilik ve kullanılan yalıtım malzemeleri de kaliteli malzemelerden kullanılır. Dolayısıyla müşterilerimiz pvc doğramalarını uzun yıllar kullanabilmektedir. Emsa pimapen servisi olarak, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak hizmet etmekteyiz. Her türlü pimapen ihtiyacı, pimapen servisi veya tamiri için emsapimapen.com’dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir