basaksehir-pimapen
Başakşehir Pimapen
6 Aralık 2020
buyuk-cekmece-pimapen
Büyükçekmece Pimapen
6 Aralık 2020
bahcesehir-pimapen-tamiri

Firma olarak pimapen pencere dünyasında oldukça güçlü bir yapıya sahip olmamız verdiğimiz kaliteli hizmet ve güçlü ürün yelpazemizle her zaman yanınızdayız. pimapen pvc sistemleri kullanımı oldukça kolay, hesaplı ve çok uzun ömürlü göreviyle evlerinize ve/veya işyerlerinde güvenle kullanmanız mümkün olacaktır. Bahçeşehir pimapen tamiri olarak ürün kataloglarımız içerisinde de detaylara yer vermekte özen gösteriyoruz. detaylar konusuna kısaca değinelim.

Pimapen Nedir?

Pimapen pvc ürünüdür. Özellikle pencerelerde kullanılan tahta veya ahşap doğramaları yerine geçen oldukça sağlam kışın soğuk havayı bahçeşehir pimapen tamiri firmamız kesinlikle içeriye sokmayan ısı kontrolünü sağlayan oldukça sağlam plastik doğrama olarak tanımlanır. Pencerelerde kullanıldığı gibi balkon kapama işlemlerinde de oldukça fazla tercih edilmektedir. Pimapen pencere dostu bir üründür. Renk çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Neden Tercih Edilmektedir?

Pencereler için öncelikle sağlıklı oksijen seviyesini ayarlayabilen, aynı zamanda ısı kontrolü sağlayan ve ısı kaybı yaratmayan, yaz aylarında da ısıyı oldukça uzak tutan bir yapıya sahiptir. Kural olarak verimli, sağlıklı kullanılabilmesi için öncelikle pimapen bayii olması ve mutlaka pimapen yetkili bayii üzerinden sipariş verilmesi uygun olacaktır. Uzman kadromuz bu konudaki yetkinliği ile sizlere garantisi kapsamında doğru ürünler ile buluşturacaktır.

Nasıl Çalışıyoruz?

Firma olarak bizler ürünlerimiz konusunda talep söz konusu olduğunda öncelikle talep edilen yer konusunda detaylı fizibilite çalışmalarını uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca pencere doğramalarına uygun olarak talep edildiğinde sineklik üretimi doğramalara uygun siparişi alınmakta ve üretim sonunda en kısa sürede takılmaktadır. Sineklik üretimi de firmamız tarafından gerçekleşmektedir.

Satış Öncesi Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

Firmamız ziyaret edilmesi halinde müşteri talebi, uzman yetkili satış danışmanımız tarafından titizlikle analiz edilir. Müşterilerimizin talebi, doğru ve hatasız olarak alınmalıdır. Görüşmeler esnasında verilmesi gereken bir öneri varsa mutlaka danışmanımız tarafından bilgi aktarımı gerçekleştirilmelidir.

Özellikle, işlem görecek yerin yapısı kullanılacak çeşit ürünü üzerinde oldukça farklılık gösterebilmektedir. Örnek vermek gerekirse bir apartman dairesi cam pvc özelliği ile müstakil bir eve kullanılacak ürün farklılık gösterebilir.

Satış Sonrası Hizmetlerimiz Nelerdir?

Firmamız kaliteli ürün üretimi konusunda oldukça hassas olmakla birlikte herhangi bir problem karşısında yetkili servisimize talep edildiği takdirde uzman kadromuz bahçeşehir pencere tamiri yapmaktadır. Ürünlerimiz tamamiyle garanti kapsamında bulunmaktadır. Firmamız uzun senelerden beri pvc doğrama ve sineklik üretimi yapmaktadır. Dolayısıyla ortaya çıkabilecek herhangi bir olumsuzluk durumunda müdahale ederek kolaylıkla sizlere memnuniyetini sağlayabilmekteyiz.

İletişim

Firmamız ile daha fazla iletişime geçilmesi halinde ilgili ürünler için sizlere daha detaylı bilgi verilecektir. Bizlere mail yolu veya telefon ile ulaşabilir, adresimizde ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir