Gürpınar Cam Balkon
19 Aralık 2020
Mimarsinan Sineklik
19 Aralık 2020

Ferforje

            Beylikdüzü ferforje, demirin yüksek ateşte dövülmesi ile oluşan ferforje, hem evinizde hem de bahçenizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. İç mekanlarınızda özellikle de sandalyelerde, kapılarda ve masalarda kullanılabilirken, dış mekanda ise bahçe korkuluklarında, pencere korkuluklarında ve banklarda kullanılabilir. Uyguladığımız beylikdüzü ferforjeler ile mekanınıza hoş ve estetik bir görüntü katabilirsiniz. Çok dayanıklı ve uzun ömürlü olan ferforjelerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Uyguladığımız sanatsal, yapısal ve fonsiyonel ferforjelerimiz, mimarinizin en önemli unsurlarından biridir. Tüm branşlarda edindiğimiz deneyimlerimizi tasarım yeteneğimiz ile

 birleştirerek yaptığımız çalışmalarımız son derece etkileyicidir.

 Ferforjenin Faydaları

           Beylikdüzü Ferforje ürünlerimizin en önemli özelliği çok dayanıklı olmasıdır. Maliyeti ucuza getirmek amacı ile kalitesiz malzeme kullanmak yerine en kaliteli malzemeler kullanılarak siz müşterilerimizin uzun süre kullanımı amaçlanmaktadır. Ferforjelerimiz zarafetledir. Estetik görünüşü ile evinizin ya da bahçenizin her neresinde kullanılırsa kullanılsın aynı estetik görüntü yakalanabilmektedir. Personellerimizin uzmanlık alanı olan ferforje tasarımı ile tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaptığımız modellerimiz evinizin her köşesine ayrı bir şıklık ve gösteriş getirir. Sizin için tasarladığımız ferforjelerimiz son derece güvenliklidir. Ayrıca bakımı da kolaydır. Temizlemek saatlerinizi almaz. Kullandığımız malzemenin yapısından dolayı çabuk temizlenme özelliğine sahiptir. Bu konuda tereddüt yaşamamanız için bizzat ürünlerimizi yakından görebilirsiniz.

 Sağlığa zararlı olmayan malzemelerden ürettiğimiz ferforjeler, rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Ayrıca dayanıklı olması nedeni ile de bir kere yaptırıldığında uzun süre kullanma fırsatı sunmaktadır. Böylece müşterilerimizin de ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Beylikdüzü Demir Korkuluk

            Ferforje imalatında öncelikle yer belirlenmesi yapılmaktadır. Müşterilerimizin istekleri baz alınarak hangi ortama ferforje kullanılacağı belirlenir. Yerine uygun tasarım dediğimiz hizmetimiz ile en uygun yer seçimi yapılmaktadır.

            Yer seçiminden sonra hangi malzemenin ve hangi aksesuarın kullanacağı belirlenir. Bu aşamada yine müşterilerimizin istekleri dikkate alınarak seçim yapılır. Malzemelerimizin tamamı en dayanıklı olanlardan seçilmiştir. İşlem yapılacak alana göre de aksesuar seçimi değişmektedir. İç mekan ile dış mekan için kullanılan modeller ve aksesuarlar farklı olmaktadır.

 Daha sonra işlem yapılacak alanın ölçüleri alınarak imalat aşamasına geçilir. Alınan bilgilere ve isteklere göre en iyi ve en uygun ferforje tasarımı yapılarak montajı yine elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir