Mimarsinan Sineklik
19 Aralık 2020
Yakuplu İzduş Duşakabin
19 Aralık 2020

Beylikdüzü Katlanır Cam Balkon son yıllarda en çok tercih edilir ve kullanışlı pencere sistemlerinden biri olmuştur. Sistem, katlanabilir özelliği ile dilediğiniz zaman açık, dilediğiniz zaman kapalı balkon fonksiyonu sunmaktadır. Firmamız, pencere sistemlerindeki kaliteli ve tecrübeli iş becerileriyle keşif, kurulum, montaj ve onarım hizmetleri sunmaktadır. Katlanır cam balkon sistemleri, hareket edebilen cam balkon sistemlerinde, her metrekare büyüklüğündeki alanlarınız için hizmet sunmaktadır. Teras kaplama, kış bahçesi kaplama, balkon kaplama, restoran, kafe, sağlık merkezleri gibi alanlarda çocuk bölümleri için cam kaplama, vitrin ve işletmeler için cam kaplama hizmetleri sunmaktadır.

  Katlanır Cam Balkon Çeşitleri

            Katlanır pencere sisteminin en büyük avantajı, tamamen kapatıldığında; ısı, soğuk, su, toz ve gürültü gibi tüm dış etmenlerden korumaktadır. Dilediğiniz zaman özgürce açabileceğiniz beylikdüzü katlanır cam balkon sistemlerinde, sürgü metodu kullanılmaktadır. Raylı sistemde denilen sistemde, köşe kısımları ve yuvarlak köşelere de cam katlama yapılmaktadır. Cam balkon sistemlerinde genellikle; 8 mm kalınlığında tamperli cam kullanılmaktadır. Tamper özelliği, camlara güçlendirilme fonksiyonu katmaktadır. Beylikdüzü katlanır cam balkonlar rodajlı camdan üretilmektedir. Darbelere karşı dayanıklıdır. Kolay temizlenebilir ve kolay açılır- kapanır formda üretilmektedir. Paslanma veya oksitlenme yapmaz, yalıtım için ideal bir sistemdir.

  Katlanır Cam Balkon Nerelerde Kullanılır?

            Tüm boyutlardaki balkonlar için en ideal yöntemdir. Dilediğiniz büyüklükteki bahçe ve açık alanlarınızda, katlanır cam balkon yaptırarak yeni alanlar katabilirsiniz. Özellikle restoran ve yeme- içme yerlerinde bahçeler, katlanır cam balkon ile kaplanmaktadır. Yaz- kış konfor sunan cam sistemleri, şık bir görünüm sunarken manzaranızın açık kalmasını sağlamaktadır. Eğitim merkezleri, güzellik merkezleri, sağlık birimleri gibi pek çok alanda katlanır cam balkon uygulaması yapmaktayız.

            Firmamız keşif hizmeti ile yaşam alanlarınız için en ideal tasarımlarını sunmaktadır. Hem yalıtım sağlayan hem de konfor sunan katlanır cam balkon sistemlerini garantili olarak üretiyoruz. Montaj aşamasında bina ve yapılarınıza zarar vermeden nitelikli kurulum sağlıyoruz. Beylikdüzü Cam balkonlarda, açma kapama aparatı, cam arası kauçuğu ve herhangi başka bir sorunda yedek parça ve tamirat ile hizmet sunuyoruz. Kaliteli ürün kullanıyor, sistemlerinizi uzun ömürlü ve kullanışlı olmasını sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir