Beylikdüzü Duşakabin Modelleri
19 Aralık 2020
Mobilya İmalatı ve Montajı
19 Aralık 2020

            Eski ahşap pencereler, evin içerisinde rüzgar ettirdiği için, günümüzün en popüler pencere ürünleri, pimapenlerdir. Tuvalet kapıları, banyo kapıları, normal pencereler, banyolardaki küçük pencereler ve balkonu kapatan penler, kış aylarının sıcak geçmesini sağlamaktadır. beylikdüzü pencere tamiri bu pvc ürünleri, zamanla arıza verebilmektedir. Lastik kısımları, menteşe ve kilit kısımları, sürekli aşınması nedeniyle kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken en önemli işlem, bu konuda kendini ispatlamış olan firmamızı çağırmanızdır.

 Günün Her Saatinde Hazırız

            7/24 hizmet anlayışı ile mesai kavramını tamamen kaldıran şirketimiz, hızlı ve pratik hizmet anlayışı ile servis işlemini gerçekleştirmektedir. Tecrübeli elemanlarla çalışan şirketimiz, tamir işlemleri için Alman malı yedek parça kullanmaktadır. Pimapen tamiri işlemlerinden anlamayan kişileri ekibe almayan konunun uzmanı firmamız, sertifika ve tecrübe gibi önemli konulara değer vermektedir. Tecrübeli olan elemanları her zaman için ön planda tutmaktadır. Adresiniz neresi olursa olsun, bizi arayın. En yakın ekibimiz adresinize gelerek, tamir işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirecektir.

 Dört Mevsim Hizmet

            Bir servis hizmetinde aranan en önemli husus, dört mevsim hizmet anlayışıdır. Yaz kış demeden pencere bakımı yapan şirketimiz, olumsuz hava koşullarına aldırmadan, istediğiniz zaman gelerek tamir işlemini, başarıyla gerçekleştirmektedir. Yedek parça konusunda sıkıntı çekmeyen ekiplerimiz, servis aracında her zaman için gerekli bütün yedek parçaları bulundurmaktadır. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmadan, beylikdüzü pencere tamiri yapmıyoruz. Sizin onayınız olmadan her hangi bir işlem yapmayan tecrübeli elemanlarımız, müşteri güvenini ön planda tutmaktadır. Müşteri memnuniyetinde üst sıralarda yer alan firmamız, sektöründe tanınan bir kuruluştur. Pimapen tamirinde, hızlı, etkili ve başarılı hizmeti çalışma prensibi haline getiren konunun uzmanı elemanlarımız, istediğiniz mükemmel hizmeti, kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Günümüz şartlarında her zaman için tamircilik, uzmanlık ister.

 Kış Aylarında Mağdur Olmayın

            Pencere, ev hayatımızın en önemli ögesidir. Yaz aylarında, dışarının tozu gelmesin diye, pencereleri kapatırız. Kış aylarında ise, pencere açık durmaz. Soğuklarda bozuk bir pencere, ev ahalisinin hastalanmasına neden olabilir. Bizi arayın, kış aylarında evinizdeki sevdikleriniz mağdur olmasın. Bozuk bir pimapen, ısınma giderlerinin de artmasına neden olabilir. Bu nedenle, beylikdüzü pencere tamiri en kısa zamanda tamir edilmelidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir