yesilkoy-pimapen
Yeşilköy Pimapen
6 Aralık 2020
menteseli-sineklik-modelleri
Menteşeli Sineklik
12 Aralık 2020
sineklik-tamiri
menteseli-sineklik-modelleri

Menteşeli Sineklik

  • Dışa ve içe açılır olmak üzere iki farklı menteşeli sineklik
pileli-sineklik-sistemleri

Pileli Akordiyon Sineklik

  • Yatay, Dikey ve Çift Kanat olmak üzere üç farklı modeli bulunmaktadır.
surme-sineklik

Sürme Sineklik

  • Ray üzerinde hareket eden sürme sineklik modelleri
kediler-icin-sineklik

Kedi Sinekliği

  • Paslanmaz ve Yırtılmaz Çelik Tüllü Kedi Sinekliği

Sineklikler, özellikle yaz aylarında ihtiyaç duyulan bir pencere sistemleridir. Rahatsız edici sivri sineklerden korunmak ve yaz aylarında rahatça uyumak için pencerelerinize sineklik taktırabilirsiniz. Sinekliğin bir diğer faydası da zemin kattaki evlere kedi vb. hayvanların girmesini önlemesidir. Siz de pencerenize uygun, kaliteli bir sinek koruması almak isterseniz Beylikdüzü Sineklik firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

ara-buton

 Sinekliğin Faydaları Nelerdir?

 Sineklikler sıklıkla rahatsız edici sineklerden ve böceklerden korunmak için kullanılır. Beylikdüzü Pileli Sineklik taktırmanın bir diğer faydası da sizi yazları sıcaktan, kışları soğuktan daha iyi korumasıdır. Pencerelerinize veya bahçe kapılarınıza sineklik taktırarak istenmeyen canlıların (kedi, köpek) içeir girmesini de önlersiniz.

 Sineklik kullanmanın bir diğer avantajı da fare gibi haşeratların eve girmesini zorlaştırmasıdır. Özellikle bahçe katında yaşayanların sıklıkla karşılaştığı bu durum oldukça can sıkıcıdır. Firmamızdan sineklik hizmetleri alabilir ve hayatınıza daha konforlu bir şekilde devam edebilirsiniz.

Sineklik Modelleri

  • Pileli Sineklik
  • Menteşeli Sineklik
  • Dışa Açılır Sineklik
  • İçe Açılır Sineklik
  • Sürme Sineklik
  • Kedi Sinekliği

 Doğru Sineklik Seçimi

 Sineklik seçilirken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Bunlardan ilki kullanılacak pencere ve kapıların boyutlarıdır. Pencere, kapı çerçevelerine uygun olmayan sineklikler işlevini yerine getirme konusunda başarısız olacaktır.

 Em-SA Sineklik Tamiri firmamız ile sizlere uygun sinekliği pencerelerinize uyguluyoruz. Uzman ekibi ile hizmet veren firmamız ile pencere ve kapılarınız için tam boyutunda sineklikler edinebilirsiniz.

Beylikdüzü Kedi Sinekliği seçiminde bir diğer önemli detay ise kullanılacak evdeki evcil hayvanlardır. Pek çok kedi sahibi kedilerinin kaçmasını engellemek için sinekliklerden faydalanmak istemektedir. İşletmemizden evdeki kedi ve köpeklerinizin yırtıp, patileri ile açamayacakları sinek koruması sistemleri edinebilirsiniz.

 Sineklikler Nerelerde Kullanılır?

 Sineklikler, genellikle evlerde kullanılır. Bunun yanında böcek ve sinek bulunma olasılığı olan her yerde sıklıkla tercih edilmektedir. Örneğin bahçe işleriyle uğraşan kişiler, bahçelerinin içindeki kulübelerde, barakalarda sineklerden korunmaya ihtiyaç duyabilirler. Bunun yanında bahçe ve çiftliklerde çok sayıda böcek ve haşerat da bulunur. Bu sebeple bir sinek koruması edinmek bu kişiler için şart haline gelir.

Beylikdüzü Sineklik olarak her türlü mekan için sinek koruma sistemleri sunuyoruz. Sağlam ve yıllarca dayanacak bir sinek korumasına sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

menteseli-sineklik-modelleri

 Kaliteli Sinek Koruması Sistemleri İle Sinek Ve Böceklere Son!

 Firmamız, her daim müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak en büyük önceliğimiz. Bu yüzden her zaman sizi düşünüyor ve ihtiyaçlarınızı ön plana koyuyoruz.

 Uzun yıllardır profesyonel olarak faaliyet gösteren firmamız her zaman daha ileriye gitmeyi amaçlamıştır. Yeni teknoloji ekipmanları ve uzman kadrosu ile kaliteli işlere imza atıyor ve müşterilerime hizmetlerimizi sunuyoruz.

 Firmamıza başvurarak her türlü pencere ve kapılarınız için sinek koruması edinebilirsiniz. Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız her daim size yardım etmeye hazır. Bizimle çalışmak ve güler yüzlü ekibimizden hizmet almak için bizi ziyaret edebilir veya iletişime geçebilirsiniz. Kapımız siz değerli müşterilerimiz için her zaman açı

metal-sineklik-pimi

 

 

 

1- Menteşeli sineklik modellerinde metal pimli menteşe kullanılması doğru değildir. Diğer firmalar onları tercih etmeniz için bu ürünün çok iyi olduğunu söylemekteler. Fakat bu yanlış bir üründür. Sebebi ise şudur ; metal plastiğin içine girdiğinde açıp kapatmada ilerleyen zamanlarda erime yapmaktadır. Bu üründen uzak durun.

 

 

 

sineklik-tulu

 

2-Sineklik Tülü kesinlikle fiberglass ve transparan özelliğinde olmaktadır. Bu sektörde hem üretim hem de montaj yapan insanlar ürün kalitesinden daha çok fiyatına bakmaktadırlar. Bu nedenden dolayı kimse bahsetmiş olduğumuz tülü kullanmaz. Biz tüllerimizi kendimiz imal ederken, orjinal ham maddeden üretmekteyiz. Fiyatlar bu yüzden piyasaya göre bi tık daha pahalıdır fakat 1 yıl sonra yenisini yaptırdığınızı düşünürsek bizim yapmış olduğumuz çalışma sistemi daha mantıklıdır.

 

 

 

sineklik-montaji

3-Montaj konusu. Montaj kesinlikle işinin ehli profesyonel ve titiz çalışan personeller tarafından yapılmalıdır. Örneğin; teknik bilgisi olmayan birisi atacağı vidayı bilmediğinden dolayı pencereye zarar verip veremeyeceğini anlayamaz. Yaz aylarında bunu müşteri yani siz de anlayamazsınız. Bu yüzden yapılan montajın kesinlikle işi bilen personel ve kurumsal bir firma tercih edilmesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir