Esenyurt Pimapenci
19 Aralık 2020
Esenyurt Duşakabin
19 Aralık 2020

Sineklik sistemi nedir?

            Bahar aylarının gelmesiyle birlikte artan haşereler yine yaz aylarının gelmesiyle birlikte ortaya çıkan sivrisinek, sinek uykularımızı kaçıran haşerelerle baş etmenin yolları aranmaya başlanır. Camları kapatmadan çatalca sineklik kapıları açmadan duramayacağımız halde çoğu zaman gece haşerelerle uğraşmamak adına pencere ve balkon kapılarını kapatmak zorunda kalırız. Hele bir de çocuk ve bebekli bir evde iseniz çatalca sineklik hassas bedenlerinin daha da etkileneceğini düşünerek kalıcı bir çözüm aramak zorunda kalırız. Bunun için en doğru çözüm ise kullanacağınız zararlı böcek ilaçlarının yerine kapı ve pencerelerinize evlerinizi haşerelerden koruyacak sineklikler taktırmak olacaktır. Pencere sineklik sistemin de yaşanan teknolojik gelişmeler ile istediğiniz şekil ve güzellikte evinizin şıklığını bozmadan koruyabilmenizi sağlayacak sineklik çeşitlerine göz atmanızda yarar var. Sabaha kadar sivrisineklerle mücadele etmemek yahut pencereleri kapatarak havasız bir ortamda kalmamak için yaptıracağınız sineklik ile evlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Ufacık bir ışık sızıntısından içeri giren ve gecenizi bir anda kabusa çeviren sineklerden kurtulmak istiyorsanız bir an önce siz de pencerelerinizin şıklığına şıklık katacak bir sineklik çeşitlerine bakabilirsiniz.

 Sineklik Çeşitleri Nelerdir?

            Eskiden kalma camı kapatan ve bir daha kullanımını olanaksız hale getiren sinekliklerden kurtulmanın zamanı gelmedi mi? Şimdilerde katlanabilir, sürgülü çeşitleriyle pencere kolay kullanımını da önlemeyen çeşitleri bulunan sineklikler içerisinden renk tercihi de yapabilmeniz mümkün hale geldi. Pliseli sineklikler genellikle kapılar üzerinde kullanım kolaylığı sağlar. Cam balkon ve balkon kapıları için de ideal bir çatalca sineklik üründür. Stor sineklik ise pencereler üzerinde dikey kapılar üzerinde yatay olarak kullanılmaktadır. Yay frenleme sistemine sahip olan stor sineklik şık görünüm sağlarken güvenliği de göz ardı etmeyecek kolaylıkta sunuluyor.

            Maliyeti açısından daha uygun bir ürün istiyorsanız menteşeli sineklik tercih edebilirsiniz kolay monte edilebilme özelliğinden dolayı sorunsuz ve rahat bir kullanım sunan bu ürün oldukça da ekonomik bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Sürgülü sineklikler çatalca sineklik ise alüminyum doğrama pencerelerde kullanıldığı gibi pvc ve dış kapılarda da dışarıdan monteli olarak kullanılabilmektedir. Evlerinizde güvenle yabancı ve küçük misafirlerden uzak yaşamak istiyorsanız siz de bu seçeneklerden evinize ve bütçenize uygun bir tercih yaparak yazı ve baharı huzurla geçirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir