surme-sineklik-modelleri
Sürme Sineklik
5 Aralık 2020
basaksehir-pimapen
Başakşehir Pimapen
6 Aralık 2020
kedi
kediler-icin-sineklik
kedi-sineklik

Kediler İçin Sineklik

Kediler evcil hayvanlar içinde dost ve arkadaş olarak evinizde size eşlik ederek yalnız bırakmayan yoldaşlardır. Bu harika dostlara bakmak ne kadar mutluluk verici olsa da bazı gereklilikleri yerine getirmek gerekmektedir. Evcil hayvanlar içinde duygusallığı ile ün salan kediler, bu hislerine hep duyarlı olunmasının talep ederler. Bu duygusal hayvanlara evde güvenli bir ortam yaratarak onlara ne kadar değer verdiğimizi göstermek gerekmektedir.

 Tabiatları gereği kediler güneşin sıcaklığının keyfine varmak için çaktırmadan kapı ve pencere kenarlarını mekân edinirler. Evimizi kendimiz için yaşanılır hale getirirken eğer evde kediniz varsa onun güvenliğine de dikkat edilmelidir. Bu amaçla kedilerimizin güvenliği için bütün sinekliklerin yaz kış sağlamlığını kontrol etmemiz önem arz etmektedir. Evinizde bulunan kapı ve pencerelerdeki sinekliklerin uygun bir biçimde kapatılması kedilerinizin güvenliği için önemli olmaktadır.

 Kedilerimizin Güvenliğine Uygun Sineklikler

 Kedilerimizin güvenliği için sinekliklerin uygun biçimde kapatılıp kilitlenmesi yeterli bir çözüm olmaktan uzaktır. Daha da güvenli bir ortam için kedilerimizin patilerine karşı dayanıklı sinekliklerin taktırılması önemli olmaktadır. Kedilere dayanıklı olsun diye taktırılan sineklikler yalnızca güvenlik amacını karşılamaz, uzun süre kullanım imkânı sağlar. Kedilere ilişkin sineklik sistemleri düşünürken onların ne kadar güçlü ve zeki hayvanlar olduklarını bilmek gerekmektedir.

 Güçlü patileri olan bu sevimli hayvanlara sineklik dayandırmakta zorluk çeken çok sayıda kedi sever bulunmaktadır. Kedi severlerin gerek sinekten korunmak gerekse kedilerinin güvenliği için taktırdıkları sinekliklerin sağlam tüllerden yapılması gerekmektedir. Kedilerimizin patileri ile kolayca yırtabilir tüller yerine onların yırtamayacakları çelik tüllerden yapılma sinekliklere ihtiyaç bulunmaktadır. Bu akıllı yaratıklar sineklikleri kolayca açabildikleri için onların açamayacağı sistemlerin yapılmasını öngören çözümler geliştirmek gerekmektedir.

Kediler İçin Sineklik

 Pazarda sağlamlığından ve kalitesinden emin olamayacağınız kedi sinekliği yaptığını söyleyen pek çok firma bulunmaktadır. Sinekliklerin önüne koydukları plastik camlar ile çözüm ürettiklerini düşünen firmalar piyasada yağındır. Fakat bu camların arkalarına yerleştirdikleri normal tüller kolayca yırtılabildiğinden istenilen çözümü üretmekte yetersiz kalmaktadır. Ayrıca içeri giren havayı kesen bir çözüm sunan bu sistemler tercih edilmekten uzak durmaktadır.

 Kedi Sinekliğinde Nasıl Bir Çözüm Sunulmalıdır?

 Kedi sinekliğinde öncelikli çözümlerden biri sinekliğe takılacak tülün sağlam bir materyalden yapılması gerekmektedir. Bu konuda en uygun malzeme kedilerimizin patileri ile yırtamayacağı özel çelik tellerin kullanılmasıdır. Ancak özel çelik tüllerin tel aralıkları normal sinekliklerdeki tüllerin aralıklarına yakın olmasına özen göstermek gerekmektedir. Eğer aralıklar istenilen şekilde olmazsa hava dolaşımında sorun ortaya çıkmaktadır. Diğer yandan kedi sinekliği ürününün tül aralıkları hava dolaşımı için gereğinden fazla olduğu zaman içeriye haşerelerin girmesi engellenememektedir.

 Sorun, tel aralıklarının hava dolaşımını engellemeyecek kadar geniş haşerelerin giremeyeceği kadar dar olması şeklinde çözülmelidir. Sonuç olarak da hem kendinizin rahat edeceği hem de kedilerinize zarar vermeyen çözüme ulaşırsınız. Böylelikle ömürlük bir sinekliğe kavuşursunuz.

 Firmamız Kedi Sinekliğinde Size En Uygun Çözümü Sunmaktadır

 Firmamız, kedilerinize karşı tam bir sağlamlık taşıyan çelik tüllü kedi sinekliği size en iyi hizmeti vermektedir. Estetik kaygılara da cevap veren ürünlerimiz görünüm açısından da beğeninize layık olacağına emin olabilirsiniz. Ayrıca uygunluk yalnızca tülün sağlamlığı ile sağlanmamaktadır. Sağlamlığın yanında akıl küpü kedilerimizin kedi sinekliği açamayacakları anahtar sistemiyle de hizmet sunmaktayız.

Kedi Sinekliği Fiyatları

 Diğer yandan bu hizmeti veren başka firmalar da bulunmaktadır. Ancak bu firmalar gerek kullandıkları malzemeler gerekse uyguladıkları fiyatlarla bizimle kıyaslanamamaktadırlar. Sektörde uzun yıllar hizmet vermenim deneyimi ile akıllı çözümler üretmekteyiz. Yaptığımız doğru kedi sinekliği ile sağladığımız müşteri memnuniyeti bize güçlü referanslar olarak geri dönmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir