Çatalca Sineklik
19 Aralık 2020
Florya Pimapen Tamiri
19 Aralık 2020

Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen duşakabin ekipmanları, teknolojik duşakabin sistemleri ve işinin ehli usta ve çalışanlarımızla Esenyurt duşakabin firması olarak hizmet sunuyoruz. Ev ve yaşam alanlarınızın konseptine göre tasarımlar sunuyor, her büyüklükteki alanlar için, özel çalışmalar uyguluyoruz. Kaliteli duşakabin ürünlerini, görsel beklentilerinizi karşılayacak şekilde, konforunuzu düşünerek, uzun süreli kullanım imkanı sağlayan ürünlerle sağlıyoruz. Duşakabin tasarımlarını oluştururken banyonuzun ölçüsü, döşeme ürün özellikleri, fonksiyonel rahatlığı ve malzeme özelliğini inceleyerek uyguluyoruz. Banyonuza zarar vermeden, ana hatlarını koruyarak, tarzınızı en güzel şekilde yansıtmanızı sağlıyoruz.

 Duşakabin Çeşitleri Nelerdir?

            Esenyurt duşakabin firmamızın hizmetleri arasında; pimapen, küpeşte, cam balkon, esenyurt duşakabin, kepenk sistemleri bulunmaktadır. Deneyimli kadromuz, yerinde keşif, montaj, kurulum ve tasarım hizmetleri sağlamaktadır. Duşakabin onarım ve tamiri sağlayarak, yeni ürünlerimizle tasarım şöleni sağlıyoruz. Duşakabin seçeneklerinden; sürgülü sistem, raylı sistem, cam duşakabin, pvc duşakabin, yarım cam duşakabin, buzlu can duşa kabin, bar kapılı duşakabin, bombeli, düz duşakabin, kare, dikdörtgen ve oval duşakabin modelleri bulunmaktadır. Tekneli duşakabin ve küvet duşa kabin modelleri ile istediğiniz nitelikte duşa kabin modellerini, banyo tasarımınıza uygun şekilde formüle ve monte ediyoruz.

 Duşakabin Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

            Firmamızın deneyimli ekibi, gerekli ölçümleri temin ederek banyonuza en uygun esenyurt duşakabin modellerini beğeninize sunmaktadır. Banyo alanı, küvet veya duş alanı, duş sistemi ve musluk aparatları, duşakabin kapısı ve açılış yönü gibi birçok etmen, personelimiz tarafından belirlenmektedir. Duşakabin modeli seçerken, temizleme özelliği, uzun ömürlü kullanım süresi, şık tasarımı, modeli gibi konulara dikkat edilmelidir. Sürgülü sistem, katlanabilir kanatlar, raylı kabinler gibi özellikleri, malzeme ve ürünleri inceleyerek, oluşturduğumuz tasarım ve planları inceleyerek seçebilirsiniz.

 Duşakabin Nasıl Monte Edilir?

            Seçtiğiniz ve tasarımı gerçekleştirilen duşa kabin modeli, banyo zemin ve duvar kaplamalarınıza zarar vermeden monte edilmektedir. Ölçüleri tam olarak alınan kabin, duvara montelenen pvc ve metal şerit aparatlarıyla bağlanarak kurulmaktadır. Tutturucu madde olarak dayanıklılık ve yüksek kuvvet sağlayan silikon içerikli yapıştırıcılar kullanmaktayız. Beylikdüzü ve tüm İstanbul’da hizmet sağlayan firmamız, en kaliteli ürün, aparat ve gereçleri kullanarak, kırmadan- dökmeden duşakabin montajı sağlamaktadır.

Pileli Sineklik modelimizi incelediniz mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir