buyukcekmece-pimapen-tamiri
Büyükçekmece Pimapen Tamiri
22 Aralık 2020
buyukcekmece-pencere-tamiri
Büyükçekmece Pencere Tamiri
23 Aralık 2020
esenyurt-pencere-tamiri

Pencere doğramaları bir evin, inşaatın veyahut binanın olmazsa olmaz yapılarındandır. Eski zamanlarda ahşap malzemelerden yapılan doğramaların yerini, pvc malzemelerden üretilen, son sistem dayanıklı uzun ömürlü doğramalar almıştır. Plastik doğramaların en önemli özellikleri ısı, ses ve su gibi dış etkenleri geçirmez özeliğe sahip olmasıdır. Pvc doğramalar genellikle beyaz renkli olmasının yanında, altın meşe, maun veya daha pek çok renk kartelasına uygun renklerde üretilebilmektedir. Pvc doğramanın ilk çıkan sistemi olan Pimapen, ürün, malzeme, dayanıklılık ve işçilik bakımından sektörün en önde gelen markası olarak devam etmektedir.

 Pimapen Tamiri Yapılır Mı?

 Pencere doğramaları olarak hayatımıza giren pimapen, ürün ve kalite bakımından uzun ömürlü olarak bilinir. Çeşitli nedenlerden ( Montaj, işçilik, dış etkenler) dolayı pvc doğramalarda bazı sorunlar yaşanabilir. Özellikle çiftt açılır kanat veya sabit kanat doğramalarında, mekanizmaya dayalı arızalar, kilit arızaları, pencere kolu kırılması gibi durumlar görülebilir. Ya da eskiyen, uzun yıllar kullanım sonucu aşınan, kilit yerinden aşağı sarkan pencereler güvenli bir şekilde tamir ve tadilat yapılabilir. Esenyurt’da hizmet vermekte olan emsa pimapen, her türlü pimapen arızalarında en kısa sürede hizmet veren ve sorun çözen pvc doğrama bayisidir.

 Eskiyen Pimapenler Yeniden Yapılır mı?

 Pimapen pvc doğramalar herhangi bir problem olmadığı sürece uzun yıllar kullanılmaktadır. Uzun yıllar kullanılan eski binalarda, plastik doğramalarda da güneş ve yağmur gibi etkenlerden dolayı zamanla aşınmalar meydana gelebilir. Doğrama kenarlarında bulunan silikon ve yapıştırıcıların zamanla içerisindeki kimyasallar bozulabilir ve dolayısıyla bu nedenle kanalda oynama olabilir. Veya cam kenarlarında bulunan fitiller düşerek, kenarlardan hava alabilir. Sorun her ne olursa olsun, Emsa pimapen olarak her türlü pvc doğrama yerinden sökülerek, gerekli tamir ve tadilatlar yapılarak yeniden monte edilir. Arzu edilirse son sistem malzemelerden yeni doğrama üretilerek yeni pvc doğrama monte edilebilir.

 Esenyurt Emsa pimapen bayisi olarak, pencere tamir ve değişimleri için firmamızı güvenle tercih edebilirisiniz. Firmamızda uzun yıllar çalışmakta olan deneyimli ve uzman kadromuzla, en kısa sürede hizmet vererek, sorunlar giderilir. Aynı gün içerisinde sökme, takma ve montaj işlemleri yerine getirilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir