Pencere Mekanizması Arızası
29 Kasım 2020
Pencere Kilit Arızaları
29 Kasım 2020
pimapen-beylikduzu

Esenyurt Pimapenci

1997 yılından beri hizmetlerine devam eden firmamız, güler yüzlü kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Yılların verdiği deneyim ile Esenyurt pimapen tamiri alanında profesyonel işler ortaya çıkartıyoruz. Uzman kadromuz ile sektörde ilk sıralarda geliyor ve müşterilerimizi her zaman ön plana koyuyoruz.Aklınızda Esenyurt pimapen servisi hakkında sorular varsa gelin beraber cevaplandıralım.

ara-buton

Pimapen Nedir? Neden Pimapen Kullanmalıyım?

Pimapen, uzun kullanım ömrüne sahip bir malzemedir. Kapı ve pencere çerçevelerinde ahşap malzemeye alternatif olarak üretilmiştir. Pimapen, daha sağlıklı bir pencere malzemesi olarak da öne çıkmaktadır.

Isı yalıtımı konusunda ahşaba göre çok daha başarılıdır. Evlerin veya iş yerlerinin yazın serin, kışın sıcak kalmasını sağlar. Böylece ısınma veya soğutma masraflarından da tasarruf sağlanmasına yardımcı olur. Ayrıca hafif bir pencere ve kapı malzemesidir. Böylece daha kolay bir kullanım sağlar.

Pimapen kimyasal olarak polivinül klorürden meydana gelir. PVC olarak da bilinen pimapen pencere ve kapılar, çevreyle dost bir malzemedir. Yüksek oranda geri dönüştürülebilir olması ile diğer pencere ve kapı malzemelerinden daha avantajlı bir maddedir.

Pimapen Tamirine Neden İhtiyaç Duyulabilir?

Esenyurt pencere tamiri gibi bakım ve onarım hizmetlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Pimapen oldukça sağlam bir malzeme olsa da, kullanım koşullarına bağlı olarak hasar alabilir. Bu durumda Esenyurt cam tamiri hizmetleri veren firmamızı arayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren Esenyurt Pencere Tamiri olarak sizlere yardım etmeye hazırız.

Peki bu hizmetlere neden ihtiyaç duyuluyor?

En yaygın pimapen arızalarının başında kilit sistemi arızaları geliyor. Bu sorun genellikle kilit sisteminde yer alan ispanyoletten kaynaklanır. Pencerenin kilitlenmesini sağlayan bir sürgü olan ispanyolet arızalanırsa Esenyurt pvc tamiri için bizi arayabilirsiniz.

Sık karşılaşılan bir diğer sorun da pencerenin tam olarak kapanmamasıdır. Bu durumda pimapen çerçevenin menteşeden çıkmış olması en olası nedendir. Pencerenin menteşelerden çıkmaya başladığını fark ederseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pimapen Tamiratı Neden Yetkili Bayii Tarafından Yapılmalıdır?

Esenyurt fıratpen tamiri mutlaka bir yetkili bayii tarafından yapılmalıdır. Pimapen bayileri özel olarak seçilir ve alanında uzman kadroları ile tamir işlemlerini gerçekleştirirler. Yetkisi olmayan kişilerce yapılan onarım işlemleri daha büyük hasarlara sebep olabilir. Bu yüzden mutlaka alanında profesyonel, Pimapen tarafından bayii olma yetkisi verilmiş bir firma ile çalışmalısınız.

Esenyurt  Pimapen Tamiri firmamız, yetkili bayii olarak hizmetlerini sunmaktadır. Esenyurt plastik kapı tamiri için bizi tercih ederek kaliteli hizmet alabilirsiniz.

esenyurt-pimapen-tamiri

Esenyurt Pimapen Servisi

Esenyurt winsa tamiri hizmetlerini veren firmamız, her türlü pimapen bakım onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Esenyurt Pimapen Tamiri ile çalışarak sektörde öncü bir firmadan hizmet alabilir, pimapenlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

PVC alanında hizmet veren 8 ekibi ile Esenyurt Pimapen Tamiri’ne 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. 0 506 122 2222 numarasını tuşlayarak hemen bizimle iletişime geçebilir ve vakit kaybetmeden tamir hizmeti alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir