Beylikdüzü Panjur Tamiri
19 Aralık 2020
Çatalca Sineklik
19 Aralık 2020

ara-buton

PVC pencere ve kapı sistemleri, evlerin pencere ve balkon kapılarında sıklıkla kullanılan sert ve dayanıklı plastik esenyuırt pimapenci meydana gelen çözümlerdir. Pvc ile yapılmış kapı ve pencereler, ısı ve ses yalıtımında çok başarılı oldukları için sıklıkla tercih edilmektedir. Uzun vadeli kullanımda hiç bir sorun yaratmadan senelerce kullanılabilir ve kullanıcı hataları dışında, tüketiciye hiç bir problem çıkarmamaktadır. Uzun vadeli kullanım açısından pvc doğramanın malzemesindeki kalite, doğramanın kalınlığı oldukça önemlidir. Pvc doğramaların tamamlayıcı malzemesi ise cam bölümleridir. Tek cam uygulamaları olduğu gibi çift cam kullanılan pvc pencere ve kapı sistemleri mevcuttur. Genellikle pvc doğramalarda ses ve ısı yalıtımını daha iyi yaptığı için çift cam tercih edilir. Tek camlarda ise kışın buharlanma sorunu olduğu gibi yalıtımda başarılı sonuçlar vermez. Ayrıca ısı cam olarak adlandırılan çift camlar bir kaç kalite olup, çok iyi yalıtım sağlamaktadırlar. Pvc kapı ve pencere sistemleri piyasaya ilk giren marka adı olan Esenyurt pimapenci ile neredeyse özdeşleşmiştir. Bu pvc doğramalar genelde beyaz renk olduğu gibi isteğe göre çeşitli kahverengi modelleri de vardır.

 Profesyonel Pvc Uygulamaları

            Evinizin pencerelerini ve dışa açılan balkon, bahçe gibi kapılarını, pvc doğrama ile değiştirmeyi düşündüğünüzde firmamızı arayıp hızlı bir şekilde fiyat alabilirsiniz. Bu doğramalar metretül ölçüsüne göre hesaplanmaktadır. Sağlıklı bir fiyat almak için ilk olarak pimapen yapılacak bölümün ölçüsü alınmalıdır. Firmamız ile irtibata geçtiğinizde ücretsiz keşif için sizi ziyaret edebiliriz. Uygulama yapılacak olan bölüm ustalarımız tarafından ölçüldükten sonra yerinde hangi model istediğiniz, ustamız tavsiyeleri ile şekillenir. Pencerelerin kaç adet olacağı, yönleri, çift açılım denen hem normal hem de yukarıda açılır mekanizmalı pencerelerin olup olmayacağı gibi tüm detaylar ustamız tarafından belirlenip, anında fiyat teklifimizi sunmaktayız.

            Teklifimizi kabul ettiğiniz de ise pvc doğramaların ince ölçüleri ve teyit için kesin ölçüleri alıp, imalat tamamlandıktan sonra sizden montaj için randevu alınır. Montaj süresi iş yoğunluğuna göre değişmekte olup, en kısa süre zarfında uygulamayı yapıyoruz. Montaj aşaması, bir pvc doğrama işinin en önemli bölümlerinden biri olduğu için işinde uzman ustalarımız, büyük bir titizlikle çalışırlar. Uygulama bittikten sonra kullanım detayları ustalarımız tarafından size anlatılarak iş teslim edilir. Kullandığımız kalite malzeme ve uzman işçilikten dolayı pvc kapı ve pencere sistemlerimizi uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir