Kavaklı Pimapen
19 Aralık 2020
Beylikdüzü Ferforje
19 Aralık 2020

Cam Balkon

           Gürpınar cam balkon olarak; mobilya, pencere sistemleri, lamine parke, kapı, cam balkon ve alüminyum sistemlerde üretim, tamirat, montaj ve keşif servisleri ile hizmet sunuyoruz. Firmamız cam balkon sistemleri ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Tüm balkon, teras ve kış bahçesine uygun alanlarınızda hızlı keşif ekibimizle hizmet sunuyor, tasarımlarımızı sizlere sunuyoruz. Kafe, restoran ve açık alan işletmelerinizde, katlanır cam balkon sistemleri ile hoş alanlar yaratıyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak, katlanır cam balkon sistemlerinizi uzun süre dayanıklılığını sağlıyor, yalıtımınıza katkı sağlıyoruz. Özellikle çocuklu ailelerde, balkonlara kaplama yaparak güvenli ortamlar sunuyoruz.

Katlanır Cam Balkon Sistemleri Nelerdir?

            Balkon kaplama hizmeti, katlanır cam balkon sistemleri veya tam balkon kaplama ile sunulmaktadır. Dilediğiniz alanlar için ise PVC kaplama hizmeti sunmaktayız. Kış bahçesi servisimizde; hem teraslarınızı hem de özel bahçelerinizi kaplayarak, kış bahçesi oluşturuyoruz. Restoran ve kafelerde kış bahçeleri çok sık tercih edilmektedir. Açık alanları, istediğiniz zaman açıp- kapamanız ve manzaranızı devam etmesi için kaliteli ürün kullanımı ile tasarlıyoruz. Vitrin kaplama sistemleri, teras kapama ve pvc kapı- pencere sistemleri, cam balkon kategorisinde sunduğumuz hizmetler arasındadır.

Isıcamlı Cam Balkon Özellikleri

            Gürpınar Cam Balkon yalıtım sunan, dış tüm etkilerden koruyan katlanır cam balkon sistemleri, raylı ve sürgülü sistem ile üretilmektedir. Dilediğiniz kapakları açabilir, isterseniz tamamını açabilir yahut tamamen kapatarak kullanabilirsiniz. Camların birleşip yerlerinde pvc malzeme kullanılarak, hem dayanıklılığı artırılır hem de arasından su- toz- rüzgar geçişi engellenmiş olur. Tamperli ve rodajlı cam kullanılarak üretilmektedir. Darbeye karşı dayanıklıdır. Kolay temizlenir ve kullanılır formda rahatlık sunmaktadır. Güvenlik ve ısı yalıtımı sağlar. Terasları cam kaplayarak yeni bir alanı kullanımınıza dahil etmiş olursunuz. İşletmelerde ise müşterilerinize bahçe bölümünde ısı ve soğuk havadan etkilenmeden yeni bir alan sağlamış olursunuz.

  Kış Bahçesi Nasıl Yapılır?

            Size ait alanlar, bina alanları, teraslar ve işletmelerde bulunan boş alanlarda teras kaplama sistemleri uyguluyoruz. Dilediğiniz alanın büyüklüğüne göre, tam kaplama ve katlanır kayar sistemler ile tasarım sunmaktayız. Cam duvar niteliğinde kış bahçeleri ile şık alanları kullanımınıza sunmaktayız. İsterseniz dört duvar formunda isterseniz bazı bölümlerini katlanır cam balkon sistemi ile dizayn ediyoruz. Beylikdüzü Balkon Kapatma ile alakalı da bizleri arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir