Beylikdüzü Duşakabin
19 Aralık 2020
Beylikdüzü Duşakabin Modelleri
19 Aralık 2020

 Yüksek Yalıtımıyla Isıcamlar

            Artık geçmişte kalan ahşap çerçeveli camların yerini alan pimapen cam modelleri son teknoloji ürünleridir. Geçmişteki yalıtımsız ahşap camlar mekânların içerisine kışın soğuğu, yazın sıcağı geçirerek sıfır yalıtım oluşu ve dışarıdaki gürültüye kadar tüm seslere engel olamayışı insanlara birçok sıkıntı yaşamıştır.

            Pimapen camlar pvc maddesinden oluşmakta ve ahşap, alüminyum malzemelerine göre daha dayanıklı ve işlevseldir. Pvc yaşamın her alanında kullanılan birçok işlevsel yönlü bir malzemedir. Pvc diğer malzemelere göre aşınma dayanımı, hafifliği mekanik dayanıklılığı konstrüksiyon uygulamaların kullanımında ne kadar teknik bir avantaj olduğu saptanmıştır. Pvc polimer zincirinde klor atomu taşıması sebebiyle kolay kolay yanmaz, kısacası ateşe dayanıklı bir malzemedir.

            Alevi taşımayan pvcler doğal olarak kapı, pencere yapımında uygunluk sağlamaktadır. Pvcden bir malzeme üretilmeden önce birçok dizi halinde katkı maddeleriyle birleştirilir. Katkı maddeleri pvcnin, parlaklığını, dayanıklılığını, mekanik özelliğin, hava şartlarına dayanımını, rengini belirlemektedir. Pvcnin hava şartlarına karşı dayanıklı oluşu, korozyon aşınmalara dayanıklı oluşu pvc kapı ve cam üretimini gün geçtikçe hızlandırmakta ve her yapılan yeni binalarda tercih edilmesini sağlar.

            Günümüz hava şartları, kalabalık yorucu ses gürültülerini yüksek yalıtımı sayesinde iç mekâna taşımayan pvc ürünü pimapen camlar herkes tarafından kullanılmaktadır. Çoğu zaman bir takım arızalar da görülen pimapen camlarda tamir işi zor değildir. pimapen camcı ahşap, eski camlardan kurtulmak isteyenlerin bir telefonla anında yakınınızdayız. Usta çalışanlarımız ile pimapen en kaliteli pvc kaplı ürünleri ister kapı, ister cam olarak uygun fiyat seçenekleri ile titizlikle yenilemekteyiz.

            Pimapen camlarda ufak tefek arıza sorunlarınızda Isıcam Nerede Kullanılır anında evinize gelerek tamir etmektedir. Genellikle bu sorunlar pimapen açma kapama kolunun kırılması, menteşe olarak tabir edilen kısımların bozulması gibidir. Sizlere sunduğumuz kaliteli ve titizlikle yaklaşımımızla tüm sorunlarınız yeni malzemelerle değiştirilerek ortadan kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir