beylikduzu-monoblok-panjur
Monoblok Panjur
14 Aralık 2020
surme-cam-balkon
Sürme Cam Balkon
16 Aralık 2020
katlanir-cam-balkon

Balkonlarda katlanır cam sistemi, özel ve fonksiyonel bir yapıda oluşturulmaktadır. Özellikle kış mevsiminde balkon keyfinizi sürdürebilmenize imkan sağlamaktadır. Fonksiyonel balkon camları katlanarak ayrı bir yere toplanabilme özelliğine sahiptir. Dekoratif olan yapısı itibariyle modern bir görüntü oluşturmaktadır. Katlanır cam balkon, şıklığı ile günlük yaşamda da hoş görüntü sağlar.

 Katlanır Cam Balkon Sisteminin Kullanıldığı Yerler

 Katlanır cam balkon, ev balkonları haricinde özellikle restaurant, cafe gibi mekânlarda da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ev ve ofislerde estetik bir görünüm sağlamaktadır.

 Katlanır Cam Balkon Sistemlerinin Avantajları

 Ayrıca katlanır cam balkon sistemleri kolaylıkla takılıp ve çıkarılabilir. Bu işlemler için herhangi bir işçilik gerekmemektedir. Sağladığı avantajlar arasında mekanın atmosferini bozmadan ortama uyumlu bir hava katması önemli bir yere sahiptir. Özellikle binaların mimari görüntüsünü bozmaması tercih sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır. Cam balkon sayesinde estetik ve ferah bir yaşam alanı sağlanır. Ayrıca, cam balkon sistemi uygulandığı mekanlarda ısı ve ses yalıtımı sağlar. Farklı iklim koşullarına karşı dayanıklıdır.

 Kış mevsiminde mekanın ısı yalıtımına katkı sağlar. Çevrede var olan sesin iç mekanda duyulmasını önler. Aynı şekilde iç mekanda ortaya çıkacak sesin dışarıdan duyulmasını önler.

 Balkon kapatma cam balkon sistemlerinde tercih edeceğiniz en güvenilir firmalardan biri olan ve PVC pencere sektörünün lider markası olan Em-Sa Pimapen’dir. Em-Sa Pimapen, doğru malzeme, doğru işçilik ve doğru bir montaj uygulaması ile siz değerli müşterilerine üstün hizmet sunma garantisi vermektedir.

 Em-Sa Pimapen firması, sektörde bulabileceğiniz en uygun fiyat ile müşterilerine kusursuz hizmet sunmaktadır. Firma, üretimden satışa tüm hizmet basamaklarında alanına uzman kadrosu ile çalışmaktadır. Ayrıca Em-Sa Pimapen firması verdiği tüm hizmet ve ürünlerde 2 yıl garanti imkanı sunmaktadır. Firma, her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 www.emsapimapen.com internet adresinde ve kapsamlı servis ağı ile İstanbul’un birçok ilçesinde hizmet vermekte olan Em-Sa Pimapen firması, pimapen tamiri ihtiyacı olan siz değerli müşterilerine, pimapen pencere kanat ayarı ve ya pencere kilit tamiri başta olmak üzere daha birçok konuda en uygun ve en ekonomik hizmeti vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir