Beylikdüzü Korkuluk
19 Aralık 2020
Beylikdüzü Pimapen Tamir Servisi
19 Aralık 2020

Mobilyacı

            Firmamız inşaat ve mobilya sektöründe hizmet vermektedir. Özel dizayn kanepelerden tv ünitesine kadar tüm mobilya ihtiyacınızı karşılıyoruz. En dayanıklı modeller, evlerini yeni eşyalarla ile hem daha güvenli hem de daha estetik bir konuma getirmek isteyen müşteriler, bizimle ucuzluğun ve konforun adresinde irtibata geçebilirler.

            Bununla birlikte bir evin olmazsa olmazı banyo ve mutfak dolapları da mağazamızda yerlerini almaktadır. Geniş hacimli olan dolaplar aynı zamanda uzun kullanım süresi ve kaliteli ana malzemesiyle müşterileri memnun etmeye devam ediyor.

            Gençler ve yetişkinler için özel hazırlanmış, renkleri ve desenleri farklı olan çalışma masası, portmanto ve gardırop türleri de mağazamızda mevcut olup müşterilerini beklemektedir. En geniş renk yelpazesi ve her türden mobilya ihtiyaçlarını doğrudan hızlı şekilde yanıt veren firmamız başka alanlarda da üretim ve satış işlemleri gerçekleştirmektedir.

 Firmamızın Pencere Sistemleri Alanında Hizmetleri

            Evde ve iş yerinde kullanılan pencerelerin tüm tamir ve tadilat işlemlerini yapmaktayız. Her türlü pencere yenileme işini de gerçekleştirmekteyiz. Menteşeli ve pileli sineklik ile evlerini korumak isteyen müşteriler için de ek seçeneklerimiz mevcut.

 Firmamızın Alüminyum Sistemleri Alanında Hizmetleri

            Yaptırmak istediğiniz dükkan ve ofis bölmelerini öncesinde ölçüm olarak yapmaktayız. Alüminyum sistemlerde pencere ve kapı tercihleriniz için de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 Firmamızın Cam Balkon Alanında Hizmetleri

            Balkonunuzu cam ile süslemek ve daha estetik bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Tercihe ve siparişe bağlı olarak ”katlanır cam balkon” ve ”sürmeli cam balkon’ seçenekleriyle hizmetinizdeyiz. Giyotin adı verilen yeni süslemeler de balkonlarınızı ve balkonların açıldığı odaları çok daha şık hale getirecektir.

 Firmamızın Kapı Alanında Hizmetleri

            Dış ve iç kapılarda hem ofisler hem de evler için hizmetinizdeyiz. En uygun fiyatlarda çelik kapıların satışını gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra son yıllarda epey popüler olan Amerikan kapı modelleri ile de hizmet sunmaya devam ediyoruz. Mdf cinsi ve modeli kapılarla da evlerinizi ve iş yerlerinizi daha korunaklı ve daha estetik hale getirmeyi amaçlıyoruz. Firmamız aynı zamanda laminat parke alanında da hizmetler vermekte ve en kısa sürede en uygun fiyatlarla bulunduğunuz yeri ve çalıştığınız ofisi laminat parkeler ile daha güzel hale getirmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir