Mobilya İmalatı ve Montajı
19 Aralık 2020
Gürpınar Cam Balkon
19 Aralık 2020

Pencere Sistemleri

            Kavaklı pimapen mobilya sektörünün deneyimli ve köklü firması olan şirketimiz, gerçekleştirdiği tasarımlar ve binlerce modelden oluşan kataloğu ile kaliteli bir mobilya üretim ve montaj firmasıdır. Ev ve ofis mobilyalarının tasarımları, konut ya da iş yeri keşif işlemleri ve tasarım önerilerinden oluşan, ciddi ve profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olmaktayız. Modelleri hazır tasarımdan seçilebildiği gibi, talep ya da ihtiyaç olması durumunda spesifik ve özgün tasarımlar da sunulmaktadır. İşletme faaliyetleri arasında yer alan pencere sistemleri için de birçok çözüm sunmaktayız.

 Pencere Sistemlerini Seçerken Bize Danışmayı İhmal Etmeyin

pimapen-beylikduzu

            Kavaklı pimapen pencere sistemlerinin yeni ve moda tasarımları arasında yer alan çift açılım pencere sisteminin, montaj ve tamir işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Ev ve ofislerin en çok ihtiyaç duyduğu bu pencere sistemleri ile, konforlu bir ortam ve havalandırma imkanına da sahip olacaksınız. Çift açılım pencereler klasik olarak tek kanat tam bir açılım sağlamaktadır. Buna ek olarak da ikinci bir fonksiyonu olan, kanadın üst menteşelerinden açılarak alt menteşelerin sabit kalması vesilesi ile, yarım açılması özelliğine sahip olması söz konusudur. Bu nedenle çift açılım pencere sistemi adını almıştır. Şirketimiz çift açılım pencere sistemlerinin, montaj, tamir ve tadilat işlemlerini titizlikle gerçekleştirmektedir. Pencereye ek olarak, yaz aylarında haşereye karşı önlem olması için menteşeli ve pileli sineklik imalat ve montajını da gerçekleştirmektedir.

 Çift Açılım Pencere Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

            Yarım açılma özelliği sayesinde dışarıdan içeriye herhangi bir girişin engellemesini gerçekleştirirken, diğer taraftan oda ya da ofisin havalandırılmasına imkan sağlamaktadır. Gerektiğinden üç kademeli kolu sayesinde tam kapalı, tam açık ya da yarı açık hale getirilme özellikleri vardır. Uzun ömürlü malzemeden yapılmıştır ve doğa şartlarına, ısı değişimine ve güneşe karşı dayanıklıdır. Sineklik montajı yapılabildiği için, yaz mevsimlerinde yaşanabilecek haşere rahatsızlığını önleyici ve koruyucu bir özelliğe sahiptir. şirket olarak müşteri konforu ve rahatını düşünen bir yapıya sahip olmamız nedeniyle, pencere sistemleri konusunda verdiğimiz hizmette de, en iyi ve konforlu kullanıma sahip ürünü, en ekonomik fiyatlarda elde etmenize gayret etmekteyiz. Diğer tüm mobilya ürünleri hakkında bilgi almak için kavaklı pimapen ile irtibata geçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir