Kurumsal Kimlik

Hakkımızda  
 
Emsa pimapen olarak, kuruluş amacımız kalite ve güveni birlikte verebilmektir. Çalışmalarımızı bu amaç doğrultusunda devam ettirerek, yapacağımız işlerle ve hem ustalık hem de ürün kalitemizle sizlerin güvenini kazanabilmek için çalışıyoruz. Pimapen ihtiyacınız olduğunda ilk akla gelen biz olabilmeliyiz inancıyla işimize başlıyor. Sizlerin memnuniyetinden aldığımız güvenle yolumuza devam ediyoruz. Dünya standartlarında, çevre ve doğa dostu ürünlerimizle girişim ruhumuzu birlikte geliştirmeye devam ediyoruz.  
 
Misyon  
 
Kuruluş amacımız, kalite ve güveni birleştirerek sektörde varlığımızı sürdürebilmektir. En Ral TSE belgeli ürünlerimiz, işinde uzman çalışanlarımızla dünya standartlarına uygun üretimler yapıyor. Kendimizi ve girişimlerimizi bu yönde şekillendiriyoruz. Yeni fikirlere ve gelişmelere açık zihinle ve emekle çevre ve insan sağlığına uygun, uzun ömürlü pimapen ürün kalitemizle sizlerin takdirini kazanabilmektir. Kazancımız sizlerin güveni ve takdirini alabilmek olacaktır. Bu nedenle sizlerin de bizi aramanız ve ihtiyaçlarınızı belirleyip, ihtiyacınıza yönelik planlamayı birlikte yaptıktan sonra sizlere uygun fiyata en iyi hizmeti verebilmektir.  
 
Vizyon  
 
Pimapen sektöründe kalitenin öncüsü olarak varlığını sürdürüyor. Bizler de geleceğimize ışık tutabilmek için en doğru hammaddeyle uzmanlığımızı birleştirerek yol alırken, yenilikçi öncü fikirlerimizle çalışarak, sizlerden aldığımız takdir gücüyle ilerleyebilmek istiyoruz. Vizyonumuz ekolojik dengeyi korumak, geri dönüştürülebilir atıklar ve üretimlerle geleceğimize yön vermektir. Gücümüzü emeğimize inancımızdan hızımızı kalitemizden alarak çalışarak geleceğimizi planlıyoruz.   
 
Tasarım   
 
Üreteceğimiz emek ürünü, kalite ve tasarım şekilleriyle, mekanlarınıza şıklık ve zarafet katacak, sizlerin zevkine uyum sağlayacaktır. Doğa dostu pimapen hammaddelerimize ilaveten ürünlerimizi doğal renk seçenekleriyle hizmetine sunarak, sizlerin uygun fiyata kaliteye kavuşmanızı sağlarız. Sizlerden alacağımız güven duygusuyla da her zevke uygun yeni tasarımlar üretebilme gücü kazanacağımızı biliyoruz.   
 
Temel Değerlerimiz   
 
İş sağlığı ve güvenliği, kalite, dürüstlük ve uzmanlığımızdır. Çalışanlarımız ve değerli müşterilerimizin sağlık güvenliği önceliğimizdir. Malum pandemi dönemi ve yeni normal hayata geçiş yaptık. Bu anlamda çalışmalarımızı şekillendirdik, maskeden mesafeye, mesafeden hijyene titizlikle önem veriyoruz. Hem kendimiz çalışanlarımız ve sizlerin sağlığı için iş yerimiz de de aynı özenle devam ediyoruz. Bizim samimiyet ve kalitemiz sizlerin güvenini kazanabilmek için vereceğimiz emeğin yoludur. Güven kazanabilmek bizim iş ahlakı ve sorumluluk bilinciyle sürdüreceğimiz yüksek performansla çalışmalarımızın ödülü olacaktır.   
 
Girişimcilik   
 
Çalışmalarımıza devam ederken fırsatları görüp değerlendirebilmek geleceğimize yön verebilmenin ilk koşuludur. Bu bilinçle süreci planlayabilme amacımız, risk analizinden süreç yönetimine kadar bütün faktörleri işin içine katarak girişim ruhunu ve performansımızı yükseltebilmektir. İnsiyatif alarak geleceğimize yön veriyoruz. Her gün çalışmalarımıza durmadan kendimizi geliştirebilmek amacıyla devam ederken girişimci ruh ve bilinçle işimizin başına geçiyoruz.   
 
Tutkumuz   
 
Siz iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla birlikte yol almaktan mutluyuz. Şirket kültürümüz dürüstlük, kaliteli üretim ve güven esasına dayanır. İtimat ve güven kazanabilmenin yolu da kültürel değerlerimize sahip çıkabilmektir. Uzun ömürlü kaliteli ve yalıtım gücü yüksek, geri dönüşebilir ürünlerimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmektir.  
 
Ayrıca sektörde lider olabilmek amacıyla çalışmalarımıza yön vererek hem çalışanlarımızın gerekli bilgi birikimlerini artırmaya hem de ürün kalitemizi durmadan güncel gelişmelere uyarlamaya gayret ediyoruz. Uygun fiyatla kaliteyi bir arada ulaşabilecek siz değerli müşterilerimizin bir telefonla ulaşarak gereken bilgiyi ve hizmeti alabileceğinizi garanti ediyoruz.   
 
Finansal Yapı   
 
Şirketlerin finansal gücü geleceğe inancıyla doğru orantılıdır. Bu inançla biz de faaliyetlerimizi etkin bir şekilde sürdürerek, var olan mali gücümüzü ve kaynaklarımızı doğru kullanarak hedeflerimize hızla ilerliyoruz. Şirketimizde mali varlığımızı sürdürülebilir finansal gücümüzle birleştirerek geleceğimize yön veriyoruz. Bu inançla çalışmalarımızın gururunu yaşıyor, kaliteli ürün, güvenli iş ve yüksek incelikli ustalığımızla uygun fiyata siz değerli müşterilerimize hizmet vereceğimizi bilmenizi istiyoruz.

Eğitimli Ekip

 
 
 
Pimapen Yetkili Bayii olarak ofis ve saha ekiplerimizin tamamı mesleki yeterlilik belgesi, gerekli montaj ve teknik destek ile alakalı tüm eğitimleri almış personellerdir. Bunun yanı sıra tüm belgeleri de eksiksiz olarak tamamlanmıştır.

Firmamız; bu konuda çok hassas olup, eğitimsiz ve gerekli belgeleri olmayan insanları kesinlikle kadrosunda bulundurmaz.

Hızlı Teslimat ve İnanılmaz Uygunluk

18355

Mutlu Müşteri

25

Kere Yılın En iyisi

385933

Metretül Üretim

38402

Yapılan Uygulama