Beylikdüzü Ferforje
19 Aralık 2020
Beylikdüzü Katlanır Cam Balkon
19 Aralık 2020

Pileli Sineklik

            Yaz aylarında sürekli olarak sineklerle ya da diğer böcek çeşitleri ile uğraşmak çoğu insan için can sıkıcı olan durumlardan bir tanesidir. Mimarsinan sineklik bu durum özellikle de ev pencereleri ağaçlık alanlara bakan insanlar için geçerlidir. İşte tam da bu noktada devreye pileli sineklik modelleri girmektedir. Pileli sineklikler oldukça şık duran ve aynı zamanda mekanı sineklerden koruyan ürünlerdir. Her anlamda avantajlı olan ve pencerelere tam oturan bu sineklikler istenildiği zaman kolaylıkla açılabilmektedir.Mimarsinan sineklik kaliteli ve aynı zamanda uzun ömürlü bir sineklik satın almak isteyenler için firmamız içerisinde pek çok sineklik modeli satışa sunulmaktadır. Bu sinekliklerin alınması ve yaz boyu rahat bir nefes alınması mümkündür.

 Pileli sineklik modelleri

ara-buton

            Pileli sineklikler kendi içerisinde 3 kategoriye ayrılmaktadır. Bunlardan ilki dikine pilelere sahip olan sinekliklerdir. Bunun yanı sıra yat pileli ve duble pileli sineklik adı altında satışa sunulan ürünlerde bulunmaktadır. Pencerelerin estetik duruşunu bozmayan hatta aksine katkıda bulunan bu sineklik modelleri isteğe bağlı olarak hazırlanmakta ve monte edilmektedir. Bu sayede pencerelerin boyutlarına uygun olacak sinekliklerin yaptırılması mümkündür. Bu sineklik modellerinden en çok dikine pileli olan modeller tercih edilmektedir. Fakat gene de müşterinin isteğine bağlı olarak diğer modellerin hazırlanabilmesi de mümkündür.

Mimarsinan Pileli Sineklik

           Mimarsinan sineklik modellerinin en büyük avantajı iç mekanı sineklerde ve diğer canlılardan başarılı bir şekilde izole etmesidir. Bu sayede en ufak bir böcek türü bile içeriye giremeyecek ve içerisi güvenle korunmuş olacaktır. Bunun yanı sıra son derece şık ve dekoratif duran bu sineklikler akordiyon tarzı tasarımı ile oldukça pratik bir şekilde kullanılmaktadır. Kaliteli ve esnek duruşu ile pencereleri kaplayan ve yenilikçi tasarımları ile mekanı başarılı bir şekilde koruyan pileli sineklikler için yapılması gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmek olacaktır. Evi ağaçlık tarafa bakan ve özellikle de yaz aylarında sineklerle uğraşmaktan sıkılan kişileri için ideal olan bu sineklikleri başarılı bir şekilde hazırlamaktayız. Pencerenin boyutuna göre hazırladığımız sineklikler mekanı başarılı bir şekilde korunmuş olacaktır. Konu hakkında detaylı bilgi için bizimle bağlantı kurulması yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir