Beylikdüzü Pencere Tamiri
19 Aralık 2020
Kavaklı Pimapen
19 Aralık 2020

Mobilya

            Mobilyacılık sektörünün önde gelen şirketlerinden birisi olarak yeni evlenenlerin evlerini ya da her zaman olduğu gibi evini yenilemek isteyenlerin evlerini oturma odasından salona, banyosundan tuvaletine kadar biz baştan aşağı yeniliyoruz. Bunun için de mobilya alanındaki tecrübemize güvenerek hizmet vermeye devam ediyor ve bu konudaki hassas tutumumuzdan asla vazgeçmeden evlere yeni dekorasyonlar tanıtıyoruz. 2017 yılının sonbahar&kış koleksiyonuna özel olarak tasarlamış olduğumuz en yeni mobilya takımımızı görmek için sizi de showroomlarımıza davet ediyoruz. Böylece dilediğiniz bir oturma grubu, salon takımı veya daha salon takımına uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıklarıyla ayrıcalıklı hizmetimizle sahip olabileceksiniz. Size daima üst düzey garantili hizmet sunan çalışma grubu olarak sürekli yeni mobilya tasarımlarımızı sunarak evlerinizi şıklaştırmaya devam ediyoruz.

 İŞTE GÖZ KAMAŞTIRAN 2017’NİN MOBİLYA GRUPLARI

            Mobilya takımlarımız, yeni evlenenler ve evini yenilemek isteyenler olmak üzere iki aşamadan meydana geliyor. Yeni evlenecek çiftlerimize sunduğumuz kolay ödeme imkanının yanında göz kamaştıracak birbirinden şık salon ve oturma odalarımızla beraber yine yatak takımı da daima ekonomik fiyat ölçütleriyle sunmuş olduğumuz başlıca oturma gruplarımız arasındaki yerini almaya devam ediyor. Daima şıklıktan ve modernlikten yana olan mobilya üreticisi olarak sizler için birbirinden şık göz kamaştıran mobilya gruplarımızı tanıtmaya karar verdik.

 2017 KOLTUK TAKIMI MODELLERİ

            Göz kamaştıran şıklıkta evinizi yenileştiren üçlü set mobilya takımımız, birbirinden renk renk farklı seçeneklerle sizlere sunmuş olduğumuz yeni evlenecek çiftlerimiz için ideal mobilya takımlarımız arasında yer alıyor. Bununla beraber yine çok özel imkanlarımızla hazırlamış olduğumuz en önde gelen mobilya takımımız olarak ceviz yeşili ve turkuaz renklerin cümbüşüyle bir renk cümbüşü yaşatan birbirinden uygun koltuk takımlarımızı görmek istiyorsanız hemen sizi de bekliyoruz.

            Sizi daima en yeni ürünlerimizden haberdar etmek için de yer alan iletişim adreslerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek yeni dekorasyon örneklerimiz hakkında daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz. Böylelikle hemen istediğiniz farklı örneklerden birisinden yararlanabilir ve ayrıcalıklı olarak evinize şıklığı ve konforu getirebilirsiniz. Üstelik kış sezonuna özel indirimli fırsatlarımız da sizleri bekleyen başlıca özelliklerimizden yalnızca birisi olarak sizlere sunmaya devam ettiğimiz yeniliklerimizden…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir