otomatik-panjur
Dıştan Takma Panjur
14 Aralık 2020
katlanir-cam-balkon
Katlanır Cam Balkon
16 Aralık 2020
beylikduzu-monoblok-panjur
panjur-tamiri
panjur-servisi

Günümüzde insanlar evlerinde veya istedikleri bir mekanda, çeşitli pencere sistemi kullanmayı tercih etmektedirler. Pencere sistemleri günümüzdeki teknolojiyle birlikte sürekli gelişim göstermektedir. Monoblok panjur, inşaat sektöründe de oldukça tercih edilen bir sistemdir. Tek pencereye uygulanan sistem, özel mekanizması sayesinde tek adımda açılıp kapanabilmektedir. Tek parça olarak cama bir bütün olarak uygulanmaktadır.

 Monoblok Panjur Sistemi Günümüzde Çok Fazla Tercih Edilmektedir

 Bir başka deyişle pencere ile birlikte uygulanması zorunludur. Ayrı ayrı olarak pencerelere uygulama yapılmamaktadır. Ana malzemesi genellikle alüminyum ve plastiklerden oluşmaktadır. Hareketli bir yapıda oldukları için yapılarında bozuşma olmamaktadır. Bu nedenle fabrika, firma ve şirketlerin çoğu için ihtiyaç duyulan bir ürün olmaktadır. Alanında uzman çalışanlar tarafından istenilen bölümün ölçüleri alınmaktadır. İsteğinize bağlı olarak renk ve desenini seçebilirsiniz.

 İstenilen Boyutta Ve Renklerde Yapılabiliyor

 Ürünlerde kullanılan özel malzeme sayesinde ısıya, suya ve neme karşı dayanıklılardır. Olumsuz hava koşullarında da donma ve kırılma yapmaması nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Monoblok panjur sistemleri, her yapıdaki ve büyüklükteki pencere üzerine kolaylıkla uygulanabilmektedir. Kullanım olarak da çok pratik olduğu için oldukça fazla talep almaktadır. Dış etkenlere karşı oldukça güçlü bir yapıya sahiptirler ve soğuğa karşı dayanıklılardır.

 Monoblok Panjurlar Oldukça Dayanaklı Yapıdadır

 Herhangi bir kırılma, solma ya da renk değişimleri yapmamaktadırlar. Monoblok panjur sistemleri, ihtiyaç duyulan ölçü ve ebatlarda sektöre temin edilerek uygun fiyata montaj uygulamaları sağlamaktadırlar. Ancak kullanılan malzemenin kalitesi ve seçilen modellere göre fiyatlar değişebilmektedir. Kaliteli olmayan malzemeden üretilen yapılar kısa vadede iyi bir sonuç verse de uzun vadede kullanım imkanı sağlamamaktadır. Bütçenize uygun olan sistemi bulmak için işinde iyi olan firmaları tercih edebilirsiniz.

 Estetik Bir Görüntü Hem De Güvenlik Sağlamaktadır

 Monoblok panjur sistemleri hırsızlık gibi durumlar karşısında dayanıklı yapısıyla güvenliğinizi sağlayabilmektedir. Ayrıca güneşin koltuk ve perdelerinizde sararmalara neden olmasını engelleyebilirsiniz. Görüntü olarak son derece estetik durmaktadır. Panjurun kutusu iç kısımda kaldığı için dış kısımda kalma gibi bir durum olmamaktadır. Bu nedenle binanızın dış mimari tasarımını bozacak herhangi bir durum yaşanmamaktadır.

 İşlevselliği ve kattığı hava bakımından insanlar tarafın oldukça estetik görülmektedir. En yüksek ebatlardan en düşük ebatlara kadar ölçülenip takılabilmektedir. Bu nedenle pencerenize uymama gibi bir sorunla karşılaşılmamaktadır. Kutu içerisinde bulunan mekanizma sayesinde panjurlar düğme ya da uzaktan kumanda ile açıp kapatılabilmektedir.

 Güneş Işığının Zararlarından Eşyalarını Korur

 Isı, ses yalıtımı ve hırsızlık gibi güvenliği tehdit eden durumlarda uygulandığı alanda güven sağlamaktadır. Her türlü pencere üzerine uygulanabilmesi ve uyum sağlaması tercih nedenini artıran bir unsurdur. Monoblok panjur sistemi, evinize ya da takılan alana modern ve estetik bir hava katmaktadır. Ayrıca ısı ve ses yalıtımı üzerinde de olumlu bir etki sağlamaktadır. Pratiklik ve güvenlik nedenleri de hesaba katıldığında oldukça fazla yarar sağladığı görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir