Pencere Kilit Arızaları
29 Kasım 2020
surme-sineklik-modelleri
Sürme Sineklik
5 Aralık 2020
pileli-sineklik-sistemleri

Sineklikler, özellikle sıcak iklimde yaşayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Sıcak havaların etkisiyle artan sinek ve böcekleri evlerden uzak tutmak için sineklik kullanmak iyi bir çözümdür. Fakat her sineklik ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede olmayabilir.

 Emsa Sineklik olarak her daim müşterilerimizin yüzünü güldürmek için çalışıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızı kurulduğumuz ilk günden beri sürdürüyoruz. Sineklik ihtiyacınız için kaliteli bir ürün arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 SİNEKLİKLER VE KULLANIM ALANLARI

 Sineklikler genellikle evlerde ve iş yerlerinde tercih edilirler. Yazları böcek, sinek ve haşerattan korur. Soğuk havalarda ise evlere ve dükkânlara istenmeyen canlıların (örneğin kedi) girmesini engeller.

 Sinekliklerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. İhtiyacınıza en uygun olan sinekliği Emsa Sineklik ile temin edebilirsiniz.

 PİLELİ SİNEKLİK NEDİR?

 Pileli sineklik bir çeşit sineklik türüdür. Klasik sinekliklerden daha dekoratif bir görünüme sahip olmasıyla da bilinir. Pileli sineklik sistemleri klasik sistemlere göre daha kolay bir kullanıma sahiptir. Ayrıca çok daha işlevseldir.

 Klasik sinekliklerin görevini yerine getiremediği durumlarda Pileli sineklik modeli tercih edilir. Küçük sinek ve böcek türlerinin yaygın olduğu yerler için ideal bir sineklik modelidir. Emsa Sineklik ile pileli sineklik alanında da en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

 PİLELİ SİNEKLİK NERELERDE KULLANILIR?

 pileli sineklik için özel olarak belirlenmiş bir alan yoktur. Geniş aralıklı sinekliklerin yetersiz geldiğini hissettiğiniz her yerde pileli sineklik kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ülkemizde Akdeniz ve Ege gibi sıcak ve nemli bölgeleri başta olmak üzere her bölgemizde kullanılabilir.

 Emsa Sineklik hizmetleri ile en kaliteli pileli sineklik hizmetine ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar birçok pileli sineklik denediyseniz fakat memnun kalmadıysanız bizden yardım alabilirsiniz. Her türlü sorunuz ve probleminiz için satıştan sonra da destek sunmaya devam ediyoruz.

 PİLELİ  SİNEKLİKLERİN ÇALIŞMA PRENSİBİ NEDİR?

 Pileli sineklikler oldukça kullanışlı bir çalışma prensibine sahiptir. Yatay veya dikey olarak kurulabilen bu sineklikler her pencereye uygulanabilir. Pileli sinekliklerde özel yapım tüller kullanılır.

 Pileli sinekliklerin en büyük artısı klasik sinekliklerden daha az yer kaplamasıdır. Alıştığımız içeri doğru açılan sineklik türlerinin aksine bu modeller mekanı daraltmaz. Bir pileli sinekliği pencere çerçevesi içinde yukarı doğru ya da yatay düzlemde katlayarak açabilirsiniz. Böylece hem daha hoş bir görüntü oluşmuş olur, hem de odanın kullanım alanı daralmaz. Pileli sinekliğin ismi de katlanarak toparlandığı için bu şekilde anılmaya başlanmıştır.

 Emsa Sineklik deneyimi ve uzmanlığı ile pileli sineklik hizmetlerini alabilirsiniz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları her şeyin üstünde tutuyoruz. Siz de iş ahlakına sahip ve uygun fiyatlı bir firmayla çalışmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

 PİLELİ SİNEKLİK İÇİN RENK SEÇENEKLERİ BULUNUYOR MU?

 Pileli sinekliklerinizi daha da dekoratif bir hale getirmek için istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Odanızın veya iş yerinizin renklerine uyumlu bir pileli sineklik kullanarak estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Emsa Sineklik olarak müşterilerimize pek çok renk seçeneği sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir