Esenyurt Sineklik
16 Aralık 2020
Sineklere Dikkat Etmelisiniz
19 Aralık 2020

Evlerimizdeki Güven, Beylikdüzü Pimapen

             1999 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız, pimapen konusunda siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

            Evlerimizde büyük önem taşıyan bölümleri olan pencerelerimiz, bizi dışarıdan gelecek bütün tehlikelerden, olumsuz hava koşullarından, tozdan, gürültüden ve kış aylarında soğuktan korumaktadır. Eski zamanlarda yapılan pencereler ahşaptan yapılıyordu.

             Bu durum pencerelerin hem ömrünü kısaltıyor, hem de kısa zamanda deforme olmasına neden oluyordu. Ahşap pencerelerin yerini artık, ahşap görünümlü pimapen pencereler aldı. Bu pencerelerin en iyi yapılmasını kendine görev bilen Beylikdüzü pimapen, işini hakkını vererek yapan, güven ve kaliteden ödün vermeyen ve aynı zamanda, profesyonel ekipler ile çalışan bir firmadır.

            Beylikdüzü pimapen, sadece pimapen işleri yapmakla kalmıyor. Aynı zamanda evlerinize, cam balkon, otomatik panjur, ferforje korkuluk, cam ve cam kapı tamiri, sineklik, panjur, otomatik kepenk, demir doğrama, alüminyum doğrama, alüminyum küpeşte, duşakabin ve pimapen tamiri de yapmaktadır.

            Beylikdüzü pimapen tamiri, ne kadar pimapen taktırmak önemli ise pimapen tamiri yaptırmak ta bir o kadar önemlidir. Düşen pencereler, kırılan camlar, kırılan cam kapılar, kopan ferforje korkuluklar için günün ve gecenin her saati hizmet veriyoruz. Gecenin bir vakti pencereniz mi düştü, camınız mı kırıldı, bizi arayarak, tamir servisimizden faydalanabilirsiniz. Gün içinde pimapen tamiri ücreti ne ise gecenin kaçı olursa olsun, tamir ücreti değişmeyecektir. Bu yüzden pencereleriniz ile ilgili sorunlarınızla aramanızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir