Pimapen Bakım ve Onarımı
19 Aralık 2020
Beylikdüzü Duşakabin
19 Aralık 2020

Sağlınız Küçük İhmallere Gelmez

             Yaz mevsimini sevmeyen yoktur aramızda herhalde. Pırıl pırıl güneşiyle, çiçeklerle, pikniğe gitmeleriyle, tatiliyle niye sevilmesin ki. Bütün güzelliklerinin yanında sinek gibi bir de derdi var bu yazın. Evimizde oturup keyfinize bakarken sineklerin kâbus haline gelmemesi için sineklik yaptırmayı düşünmeden yaptırmaya bakmak gerek.

             Bahçeşehir sineklik sadece sineklerden değil evinizi tozdan ve kirden de korumanızı sağlamaktadır. Ürünlerde pileli sinekliklerde 5, menteşeli sinekliklerde 2, stor sinekliklerde 1 sene garanti sunmaktadır. Ürün fiyatlarına KDV dahil olmamaktadır. Fatura talebiniz bulunursa %+ 18 katma değer vergisi eklenmektedir.

            Tecrübeli ekibiyle hizmette bulunmaktadır ve alınacak olan tüm sineklik malzeme ve sistemleri tamamen yerli imal edilmektedir. Pazar günü hariç bütün günlerde hizmet verilmektedir. Pazar günü verilen hizmetlerde ise +35 TL servis bedeli alınmaktadır. Bahçeşehir sineklik sadece sineklik sisteminde değil cam, cam balkon, pimapen, panjur, duşa kabin ve korkuluk sistemleri hizmetlerini de sizlere sunmaktadır.

            İmalatımızın bulunduğu Hadımköy bölgesinde Hadımköy Sineklik montaj servisiyle de hizmet verilmektedir. Beylikdüzü bölgesinde hizmet veren 12 motorize servis ekibiyle motosikletle hızlı bir şekilde ölçü alıp imalata bilgi veriliyor ve siparişiniz en hızlı biçimde Hadımköy sineklik tarafından montajı tamamlanıyor. Açılır kapanır sineklik sistemi isteğinizde fiyat montaj dahil 75 TL’dir.

            Beykent bölgesinde bulunanlar hastalıklara dahi neden olan sineklerden korunmak için size de Beykent sineklik ile evlerinize hizmet vermekteyiz. Bebeğiniz varsa hele hiç küçümsenmeyecek bir konu olan bu sineklerin sıtma, sarı humma, fil hastalığı gibi hastalıklara neden olduğunu biliyor muydunuz? Aileniz ve sizin sağlığınız için Beykent sineklik ile irtibata geçebilirsiniz. İrtibat için 0506 122 2222. Ayrıca beylikduzusineklik.org sitesinden de istediğiniz detaylı bilgilere ulaşabilir, fiyatlar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir