pimapen-beylikduzu
Beylikdüzü Pimapen
6 Aralık 2020
sineklik-tamiri
Beylikdüzü Sineklik
6 Aralık 2020
yesilkoy-pimapen

Yeşilköy Pimapen Tamiri

Pencere kenarlarında kullanılan, dayanıklı, ısı ve ses yalıtımına elverişli plastik doğrama sistemleri ahşap doğramaların yerine kullanılan bir sistem olarak hayatımıza girmiştir. Eskiden ahşap doğramalar kullanılırdı. Ahşap doğramalar oldukça ince ve yalıtım açısından da elverişli olmadığı için pek çok sorunu meydana getirirdi. Pvc doğrama sistemi olarak ilk üretilen pimapen markası, plastik doğrama sistemiyle bütünleşmiş hatta bütün pvc doğrama sistemlerine pimapen olarak hitap edilmesine vesile olmuştur.

 Yeşilköy Plastik Doğrama Sistemi Neden Yapılmalıdır?

 Yeşilköy’de her türlü plastik doğrama ve alüminyum sistemi hizmeti veren ve pimapen yetkili bayii olan Emsa Pimapen, pimapen üretiminden montajına kadar her türlü hizmeti yerine getirmektedir. pimapen pvc sistemleri amacı, pencerelerin ısı ve ses yalıtımı sağlamak, uzun yıllar kullanımını arttırmak için üretilen dayanıklı malzemelerdir. Plastik doğramanın kalınlığı ve kalitesi, kullanılan cam cinsi ve kalınlığını da belirlemektedir. Ahşap doğrama sistemlerinde tek cam kullanılırken, plastik doğrama sistemleri sayesinde çift cam hatta üçlü cam sistemleri de kullanılması imkanı kolaylaşmıştır.

 Yeşilköy Em-SA Pimapen Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

 Yeşilköy pimapen bayisi olarak hizmetlerine devam eden, Emsa pimapen pvc sistemleri üretimi, montajı, pencere tamiri, sineklik üretimi ve montajı gibi her türlü alanda hizmet vermekteyiz. Kullanılan malzemeler pimapen son sistem ürünleri olup, işçilik ve montaj konusunda da firma olarak garanti vermekteyiz. Malzemenin kalitesinin yanı sıra yapılan işçilik de son derece önemlidir. Bir doğramanın dayanıklı, uzun ömürlü ve verimli olması için işçiliğin de önemi oldukça yüksektir. Emsa plastik olarak bünyemizde çalışan ekip arkadaşlarımız, yıllarca plastik sektöründe çalışmış, tecrübeli kişilerdir.

 Yeşilköy Emsa Pimapen Olarak Hizmetlerimiz Nelerdir?

 Pimapen üretici ve yetkili bayisi olan Emsa pimapen, müşterilerimizin memnuniyetini en ön safhada tutmaktayız. Tekliften, montaja kadar her alanda vermiş olduğumuz taahhütleri yerine getiririz. Plastik doğrama sistemlerinde, müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması için mutlaka özen gösterir ve vermiş olduğumuz günde montaj işlemini gerçekleştiririz. Plastik doğrama sistemi dışında, alüminyum doğrama, küpeşte, sineklik üretimi ve montajını da yerine getirmekteyiz. Özelikle; her türlü sineklik üretiminde kullanılan pileli sineklik, menteşe sineklik, sürme ve stor sineklik çeşitlerini yapmaktayız.

 Yeşilköy pimapen bayii olarak hizmet vermekte olan Emsa pimapen’i her türlü projelerinizde, tadilatlarınızda, pencere tamiri, plastik kapı, wc ve balkon kapıları, sineklik, pvc doğrama değişim, tamiratlarda, alüminyum doğrama, küpeşte, korkuluk imalatları konusunda gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Uygun fiyat ve kalite işçilik alanında profesyonel ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir