atakoy-pimapen
Ataköy Pimapen
13 Aralık 2020
arnavutkoy-pimapen
Esenyurt Pimapen
13 Aralık 2020
yesilyurt-pimapen

Yeşilyurt Pimapen Tamiri

Pimapen Nedir

 Yeşilyurt Pimapen ahşap kapı ve pencere sistemlerine alternatif olarak ortaya çıkmış bir plastik doğrama sistemidir. Dayanıklı ve daha sağlıklı doğrama malzemeleri üretme çabaları sonucunda ortaya çıkmıştır. Pimapen’in malzemesi pvc’dir. Vinil genel kullanım adıyla piyasada yer alan PVC, kendisini oluşturan maddelerin baş harflerinin kısaltılmasıdır. Kimya sanayinde polivinil klorür (CH2-CH2) olarak adı geçen PVC, polimer bir maddedir. PVC’nin, ahşap doğramalara olan bir üstünlüğü alev almak için ahşaba göre daha yüksek sıcaklık gerektirmesidir. Yeşilyurt Pimapen ekibi olarak bizlere iletişim numaramız üzerinden ulaşabilmektesiniz.

 Neden Pimapen PVC Sistemleri

 Pimapen doğrama bir plastik doğrama sistemidir. Ancak Pimapen PVC sistemleri alüminyum ve ahşap sistemlere göre daha üstündür. Bu üstünlükleri şunlardır:

  1. PVC kapı ve pencere sistemleri, Life Cycle Assesment (LCA)’nın incelemelerine göre daha çevre dostudur.
  2. On beş yıldır kullanılan PVC ile ahşap doğrama karşılaştırıldığında PVC’nin daha ucuz olduğu belirlenmiştir.
  3. PVC’nin en önemli özelliklerinden biri ise hafif olmasıdır. PVC doğramalar ahşap doğramalar ile karşılaştırıldığında daha az ağırlığa sahip olduğu tespit edilmiştir.
  4. PVC doğramalar oluşturdukları yalıtım sayesinde ısınma giderlerinden sağladığı tasarruf ile de aile bütçesine katkı yapmaktadır.

 Pimapen Bayii

 Firmamız pimapen yetkili bayii olarak hizmet etmektedir. Biz PVC doğrama endüstrisinin rakipsiz markası Pimapen’in ürünlerini kullanan bir pimapen bayii olarak faaliyet göstermekteyiz. Firmamız Pimapen PVC malzemesinin kalitesini işçiliğinin kalitesi ile taçlandırmaktadır. Kalite, uygun malzemenin yerinde işçilikle buluştuğu yerdedir. Firmamız uygun malzeme ve yerinde işçiliğin buluştuğu kalitenin en uygun maliyetle sizlere sunulduğu adrestir.

 Sineklik Üretimi

 Pimapen doğrama sistemlerinin yaygın olarak kullanıldığı alanlardan biri de sinekliktir. Haşerelerle mücadelede etkin bir yöntem olan sineklik sistemleri firmamız tarafından itinalı bir şekilde PVC doğramalara takılmaktadır. Firmamızın sineklik üretimi, haşerelere karşı yüzde 100 koruma sağlarken aynı zamanda estetik çözümlerler sunmaktadır.

 Sineklik sistemlerinde kullandığımız şeffaf ve sağlam malzemeler ile evinizden dışarıya baktığınız manzaranın görünümünde sorun yaşanmamaktadır. Haşerelerden koruma gayesine hizmet eden ürünlerimiz açılıp kapanan doğramalara ve cam balkonlara etkin bir şekilde monte edilmektedir. Tüketici odaklı olan hizmetimizde sineklik sistemlerini kullanıcının isteğine göre değişik renklerde uygulayabilmekteyiz. Kullanımı çok kolay olan sistemlerimizi zahmetsiz bir şekilde çıkarıp temizlemek mümkündür.

 Pencere ve Kapı Tamiri

 PVC pencere tamiri uygun fiyat ve kalite politikamız çerçevesinde en iyi şekilde yapılmaktadır. PVC Pencere ve kapı doğrama sistemlerinin fitil ve contalarının değişimi ısı tasarrufu açsından önem arz etmektedir. Fitil ve conta değişimlerinin yüzde 80 ısı tasarrufu sağladığı bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir